Pielęgnacja oczu - MESOESTETIC

BOTOLIFT

Kompleksowy zabieg pod oczy.
Z wiekiem w naskórku i skórze właściwej zwiększają się procesy destrukcyjne. Zaczynają pojawiać się delikatne linie oraz pierwsze zmarszczki mimiczne, które z czasem wyraźnie się pogłębiają i utrwalają. Najczęściej zauważalne są wokół oczu i na czole.

BOTOLIFT - to wysokiej jakości bioaktywny zabieg przeznaczony do intensywnego odmładzania skóry oczu, oraz zapobiega skutkom
biologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry. Zawiera unikalną kompozycję specyficznych substancji aktywnych tj: kwas laktobionowy , kwas liponowy, metatoninę, resveratrol, neuropeptydy oraz Age-peptydy.
Ich szeroko zróżnicowane jednoczesne synergiczne działanie obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni -efekt botoksuoraz stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
BOTOLIFT - to 4 etapowy zabieg, który dzięki innowacyjnej technologii gwarantuje natychmiastowy, długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek. Skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami. Przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność. Pomimo swojej wysokiej aktywności Botolift jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bez powikłań.

POWER PATCH EYE-LIGHT

Energia, która zmienia spojrzenie.

Power Patch® to mikroelektroniczny płatek kosmetyczny, który daje natychmiastowe i widoczne efekty w ciągu zaledwie dwudziestu minut.

 

WSKAZANIA:

Worki i cienie pod oczami, opuchlizna wokół oczu, zmarszczki.

EFEKT STOSOWANIA:

Skóra wokół oczu jest nawilżona i wygładzona, odzyskuje naturalny blask. Wyciąg z kasztanowca usprawnia krążenie poprawiając kondycję skóry i redukując cienie i worki pod oczami.

 

POWER PATCH ANTI-AGE

Energia, która zmienia spojrzenie.
Power Patch® to mikroelektroniczny płatek kosmetyczny, który daje natychmiastowe i widoczne efekty w ciągu zaledwie dwudziestu minut.

WSKAZANIA:

Zapobieganie i niwelowanie oznak starzenia się skóry wokół oczu, takich jak zmarszczki, przebarwienia, teleangiektazje, nierówności lub utrata jędrności.

EFEKT STOSOWANIA:

Skóra jest zregenerowana, napięta i nawilżona. Kuracja przeciwdziała wiotczeniu skóry i stanowi doskonałą profilaktykę anti-aging.